VÄLJA MÜÜDUD – SPANISH PALATE VEINIÕHTUSÖÖK

Neljapäeval, 21.03.2024 algusega kell 18.00 toimub restoranis Noho 5-käiguline Hispaania õhtusöök Spanish Palate veinidega.

Õhtusöögi menüü on koostanud restoran Noho peakokk Oleksandr Karnak. Roogade juurde sobivad veinid on just selleks õhtuks valitud koostöös Hispaania Spanish Palate i veiniasjatundjatega. Iseloomuga veine tutvustab Spanish Palate teerajaja, Hispaaniast just selleks õhtuks Eestisse reisiv võrratu Nicola Thornton.

Mis on Spanish Palate? Spanish Palate´i unikaalne veinikollektsioon ühendab veel vähetuntud veiniistandusi ja veinitootjaid ehk veine ja inimesi, keda iseloomustab armastus erakordse Hispaania veini vastu. Nicola Thorntoni eestvedamisel püüab Spanish Palate meeskond muuta maitsete maailma rikkamaks ning tuua suurepäraseid Hispaania veine meie lauale. Spanish Palate on kirega pühendunud Hispaania veinide tutvustamisele ning soovib jagada neid imepäraseid veine ka meiega.

Lisainfo ja hind:

Hind: 109 €/in
Lisainfo: noho@nordichotels.eu või telefonil +372 610 9800
Koha õhtusöögil garanteerib ettemaks. Kohtade arv on piiratud.

Erakordne võimalus kogeda Hispaania maitseid ning kuulata Nicola Thorntoni lugusid Spanish Palate´i veinidest.

Lisaks maitseküllasele õhtusöögile pakub muusikalist elamust Andre Maaker kitarril. Noored tantsijad esitavad kirgliku tantsulise vahepala Hispaania rütmide saatel. Õhtusöök koos meelelahutusega on suurepärane võimalus nautida Hispaania maitseid ja atmosfääri kevadises Tallinna südalinnas.

Spanish Palate