KONTSERT-ÕHTUSÖÖK

Kolmapäeval, 19.06.2024 algusega kell 18.00 toimub restoranis Noho kontsert-õhtusöök.

Maitseelamusi pakub restoran Noho peakoka Oleksandr Karnaki koostatud menüü, roogade juurde sobivaid Prantsuse veine tutvustab Hubert-Vigneronsi veinimõisa omanik Rachel Hubert ning kultuurilist silmaringi aitavad avardada erakordsed artistid taiko-trummide etendusega Jaapanist.

Tutvuge kontsert-õhtusöögi toitude ja veinidega siin.

Õhtusse toob draamat, põnevust ja pinget Jaapani taiko-trummidele pühendunud Yosuke Oda koos maailmakuulsa taiko-trupi KODO liikme Abe Kazunari ning pea sünnist saati taiko-trumme mänginud Miku Shibataga. Eesti kontsertturnee üheks esinemispaigaks on nad valinud Nordic Hotel Forumi. Seekord pakub Yosuke koos kaaslastega elamuse restoranis Noho. Esitlusele tulevad palad kavast “KOKOLO NE” . Jaapani kirjamärkidega saab seda kirjutada kaht moodi: 心根 või 心音 ja nii on sel kohe ka kaks üksteisega põimuvat tähendust:. “puhas süda” või “südame hääl”.

Taiko-trummidest räägib lähemalt kaheksa aastat Jaapanis elanud Riho-Bruno Bramanis.

Lisainfo ja hind:

Hind: 109 €/in
Lisainfo: noho@nordichotels.eu või telefonil +372 610 9800
Koha õhtusöögil garanteerib ettemaks. Kohtade arv on piiratud.

Erakordne võimalus teha ühe õhtuga maitse- ja kultuurirännak Jaapanist läbi Eesti Prantsusmaale. Nautida Prantsuse veine koos Rachel Huberti tutvustusega ning kuulata Riho-Bruno Bramanise pajatusi vaheldumisi taiko-trummide draamat, pinget ja põnevust täis muusikaga.

Taiko-trummidega kontsert-õhtusöök